Kurzy na téma procesní řízení a vedení týmů

Procesy, které vám ulehčí život

Jak ušetřit čas na vedení a rozvoj firmy
 • Cítíte, že veškerá tíha zodpovědnosti stojí a padá na vás?
 • Nemáte dostatečnou kontrolu nad tím, co se u vás ve firmě děje?
 • Tušíte, že bez lepšího nastavení procesů vaše firma zkolabuje, ale zároveň se vám do nich nechce?
 • Kde máte na zavedení procesů vzít čas?
 • Nevíte, jak ve vaší firmě vytvořit pozitivní a proaktivní postoj k procesům?

Jak budovat skutečně výkonný a motivovaný tým na dálku

online kurz 
 • Potřebujete skloubit práci lidí v kanceláři a na home office (hybridního týmu)?
 • Chcete, aby váš hybridní nebo remote tým šlapal jako hodinky?
 • Potřebujete zvýšit motivaci a výkon týmu?
 • Zajímá vás, jak kolegy lépe motivovat a jak utužovat vzájemné vztahy i na dálku?
 • Trpí váš tým odloučením a na home office klesá jeho pracovní nasazení?

Jak využít kritickou situaci k zefektivnění spolupráce a procesů

online kurz
pořádáno ve spolupráci s TSM školící agenturou 

Dokázat bleskově nastavit nové efektivní procesy v jakékoliv situaci není pohádka. Důležité je vědět, na co přesně se zaměřit a čím začít. 

Lidé potřebují v takové situaci záchytný bod a co nejrychleji vytvořit pevnou půdu pod nohama, která je vrátí zpět do rovnováhy. Afterwork online - Procesy jako nástroj ke zlepšení komunikace a motivace lidí

pořádáno ve spolupráci s IPMA® CZ, Young Crew, Konference a semináře

Procesy nejsou jen o procesních mapách a diagramech, ale zejména o lidech. Lidé, které jejich práce baví, mají lepší výsledky. K tomu potřebují jasně a srozumitelně nastavená pravidla, kompetence a smysluplné procesy.

Na webináři se dozvíte:

 • Jaké procesy jsou ve firmách často opomíjené a jaký to má dopad na další rozvoj organizace.
 • Jaký vliv má firemní kultura a styl řízení na zavádění procesů a projektového řízení a jak úzce souvisí procesy s projekty.
 • Jakou roli hraje při řízení projektů i zavádění procesů top management a kde jsou největší úskalí při jeho zapojování do důležitých změn.
 • Vyslechneme Vaše názory a dotazy. Webinář bude diskuzní. Zkušenosti si nasdílíme navzájem.

Více informací...  


Nebojte se procesů aneb jak začít s procesy

Pro někoho jsou procesy nutné zlo, někdo má strach, že zničí kreativního ducha firmy. Když ale nejsou nastavené správně, nebo vůbec, hrozí, že převládne chaos, ve kterém lidé nepracují efektivně, projekty se zbytečně vlečou a firma přichází o peníze.


Jak zavádět procesy a nezkolabovat

Zavádění procesů je projekt sám o sobě. Pokud navíc nejsou lidé na jakýkoliv pevný systém zvyklí, je pro ně implementace procesů i velká změna. Ta s sebou nese riziko strachu a odmítání se přizpůsobit novým podmínkám. Překotné nastavování mnoha procesů napříč celou firmou v krátkém čase může navíc vést velmi rychle k ještě většímu chaosu, nepochopení a frustraci lidí a nakonec k zavržení procesů jako takových. 

Co o kurzech říkají samotní účastníci?

Martin Pytlík

Projektový manažer / BOHEMIA RINGS s. r. o.

„Děkuji vám za velmi přínosné a profesionální školení (Jak zavádět procesy a nezkolabovat), mnoho důležitých informací jsem si z dnešního dne odnesl a velmi se těším, až budu mít příležitost veškeré tyto důležité vědomosti uplatnit ve své praxi. Užitečné bylo vidět velmi přehledně zpracovanou teorii toho, jak by měl projektový manažer fungovat a díky tomu si to snadno spojit s tím, co se ve firmě skutečně děje. Dále slyšet reálné příhody a situace ze zkušeností projektového manažera. Bylo to nejpřínosnější školení, které jsem kdy absolvoval. :-)“

Michal Odstrčil

ředitel organizace pomáhající lidem po poranění míchy / ParaCENTRUM Fenix

Děkuji za dnešní seminář (Struktura organizace a nastavení procesů pro neziskové organizace v rámci programu Grow with Google). Musím říct, že byl zatím nejlepší z těch, které jsem s Googlem absolvoval. Mělo to spád, strukturu, žádné zasekávání na banalitách. A skvěle spolupracujete s posluchači. Opravdu moc pěkné, děkuji.

Andrea Dostálová

Jednatelka / České ghíčko s. r. o.

Dobrý den Regino,

děkuji za kurz! Procesy pro mě byly trochu sprosté slovo, měla jsem pocit, že jsou to jen řeči, které zdržují od práce:)) (Víte, já jsem původně dětská sestra a s pracovními postupy jsem se setkávala denně, někdy mě vytáčely doběla:))) Díky Vám jsem pochopila, k čemu je dobré se nad některými zamyslet, kdy má cenu je nejen provádět, ale i zapsat a dát k dispozici ostatním a že to nemusí být "nuda"! Líbilo se mi, že jste se ptala, jestli rozumíme a zapojovala nás. Moc děkuji, určitě se přihlásím na další Vaše kurzy či workshopy. Ať se Vám daří!“

Richard Machálek

Head Of Project Department / PROVYS

Dobrý den, Regino, 

musím Vám poděkovat za přínosný kurz, během kterého jsem se stihl přeladit na procesní vlnu a zapřemýšlet, na která místa v projektech se zaměřit především. Užitečné bylo projít procesem nastavení procesů. Je to pro mě velká inspirace v tom, co zlepšit v práci mého projektového týmu. Líbila se mi možnost probrat s ostatními účastníky kurzu, na jaké problémy naráží oni. Pokud budete pořádat nějaký další kurz, rád se zase přihlásím. Věřím, že bude stejně povedený jako tento. Víte, o čem mluvíte a mluvíte o tom ráda, což je skvělá kombinace.

Jitka Krátká

Manager Marketing / Netpromotion group s. r. o.

„Přehledně a srozumitelně zpracované informace. Vše jsem si mohla představit na reálném případu a tím bude pro mě mnohem snazší uvedení do praxe (alespoň doufám:-) ) Kurz se jako vhled do procesů hodí určitě velkému počtu lidí. Nemusí se bát ani začátečníci, jistě uvidí kladné výsledky, i když půjdou po menších krocích. Fajn je vědět, že po školení jsou možné i konzultace do budoucna a záchrana, kdyby něco neklaplo. Myslím, že příjemnější školení jsem již dlouho neměla. Probíhalo spíše formou přátelské rozpravy.“

Radek Pospíšil

Business Consulting / RN servis EU, s. r. o.

Velmi bych chtěl poděkovat za přínosné školení. Perfektně připravená, jasná a jednoduchá prezentace, přímo k jádru věci. Mnoho praktických příkladů a aktivit. Líbilo se mi zasazení procesů do kontextu organizace, kultury a leadershipu a praktické mapování, zlepšování procesů. Regina opravdu ví o čem mluví, byla to spíše velmi aktivní konzultace, workshop než školení. Přál bych si, abych se k Reginině workshopu dostal dříve, nemusel jsem mít z procesů strach tak dlouho. :) 

Michaela Procházková

HR manažerka / Liftago a. s.

„Kurz byl ucelený návod, jak na to, jak začít s procesy s mnoha praktickými příklady. Vřele doporučuji všem, kteří s procesy začínají či se bojí jejich zavádění. Atmosféra kurzu byla báječná, velmi přátelská a inspirující. Děkuji.

Tereza Jandová

Projektový manažer / Conectart s. r. o.

„Absolvovala jsem individuální kurz. Lektorka přizpůsobila průběh a obsah mým potřebám. Tedy pro mě to byl kurz "na míru". Informace, které jsem již měla, jsem si osvěžila, ujasnila. Dozvěděla jsem se mnoho cenných podnětů a konkrétních ukázek, jak je možné procesy zpracovat. Pro mě celkově perfektní návod, který jsem si hned dokázala představit v praxi. Ušetřilo mi to mnoho času a práce se studiem teorie. Za mě profesionálně, odborně a zároveň lidsky postavený i vedený kurz, který mohu jen doporučit. Děkuji moc! Regina je velice příjemná lektorka, která ví, o čem mluví. Vše si sama prošla v praxi. Na kurz perfektně připravené, má mnoho doprovodných a pomocných materiálů.“

Kateřina Šmahelová

Online Marketing Manager / Eppi.cz

„Dobrý den, Regino,

ještě jednou moc děkuji za skvělý a pro mě osobně hodně přínosný kurz :) Odcházela jsem s hlavou plnou nápadů a hned v pátek ráno jsem na nich po příchodu do kanceláře začala pracovat. Nadšení a motivace mi momentálně nechybí, tak se jen nesmím nechat zahltit množstvím myšlenek a musím na všem pracovat hezky postupně :) Na kurzu se mi líbilo hlavně vzájemné sdílení zkušeností a pohledů mezi všemi účastníky a celkově jeho interaktivní pojetí. Ocenila jsem i komorní a přátelskou atmosféru.

Zuzana Dobšíčková

Creative director / Koralky.cz

„Velice oceňuji jasnou strukturu školení. "Hutnost" informací byla konzistentní, nikde jsme se zbytečně nezasekly. Mám teď díky školení ucelený pohled na problematiku, kterou jsem vnímala jen z laického pohledu. Byla jsme naprosto spokojená. Je vidět, že z praxe víte, o čem mluvíte. A to je vždy ta největší přidaná hodnota. :) Kurz rozhodně doporučuji, ideálně všem před tím, než si založí IČO nebo s. r. o.

Barbora Hinnerová

Freelance marketing specialist / Project manager

„Na kurzu pro mě byly nejužitečnější praktické příklady, podrobný popis postupu, interaktivní část a práce se sousedem. Lektorka byla super, moc příjemná. :) Kurz doporučuji.

Eliška Brdlíková

Manažer / Veselá veverka

„Velmi inspirativní přednáška. Skvělé - interaktivní! Mohla jsem se zamyslet a říci svoje zkušenosti. Bylo to vyčerpávají. Lektorka skvělá, komunikativní, pozitivní. Vede kurz tak, aby se všichni mohli zapojit.

Eliška Kodyšová

CEO / Aperio - Společnost pro zdravé rodičovství, z. s.

Svižný workshop pro všechny, kdo s řízením procesů začínají. Vím, kde začít, koho zapojit a na co dát pozor. Líbily se mi jednotlivé kroky nastavení procesů a příklady. Regina je jako lektorka výborná v předávání informací, udržení pozornosti.“

Sandra Tomsová

Výkonná ředitelka / Kroužky o. p. s.

Na kurzu se mi líbilo jasné a zřetelné vysvětlování, k pochopení. Možnost interaktivní komunikace a prostor tak pro sdílení s ostatními účastníky. Regina je inspirativní a motivující lektorka.

Mária Hejcmanová

Specialista marketingu a prodeje

„Na kurzu jsem ocenila definování tvorby procesů, jednotlivé kroky. Použití metrik, audit. Získala jsem nutný základní pohled na procesy. Lektorka je profesionální, zkušená, ví, o čem mluví. Výklad byl srozumitelní, prezentace zajímavá. Rozhodně doporučuji.

Beata Vetterová

Account manager / VISIBILITY DIGITAL s.r.o.

Na kurzu pro mě byly nejvíce užitečné informace o tom, že na procesy je třeba se dívat komplexně, ale postupovat po kouscích, mít stále na paměti PROČ je potřebujeme a líbilo se mi zkusit si napsat 1 proces + ho zkusit rovnou optimalizovat. Regina je strukturovaná a zkušená. Kurz doporučuji těm, co o procesech moc neví nebo se jich bojí.“

Veronika Kovrzková

Koordinátor kulturních akcí a back office manažer / JCH ART AGENCY PRAGUE s.r.o.

„Kurz zcela splnil má očekávání. Nejvíc se mi líbilo utřídění, že procesy jsou to, co jsem si představovala a získala jsem zde naději, že když budu postupovat po jednotlivých krocích (teď už vím jakých), tak může být zavedení procesů úspěšné. Kurz doporučuji i těm, kteří sami přímo procesy řešit nebudou.

Tomáš Kadlec

Marketing specialist / Northern Hikes s.r.o.

Regina je znalá tématu, zkušená, schopná jasně a srozumitelně předat info. Nejvíce užitečné na kurzu bylo pochopení procesního myšlení, a jak se procesy prolínají napříč celou firmou.

Markéta Pletková

Co-owner / way2up advisory, s. r. o.

Nevíte-li , kde s procesy začít, zajděte na kurz k Regině Kubcové. Získáte pevnou půdu pod nohama a světlo na konci tunelu bude zase o kousek blíž. :-) Na kurzu pro mě byly nejlepší příklady a grafiky. Regina má pozitivní, milý a sympatický projev a znalosti.“

Miroslav K.

Project manager

Hezký den, Regino,

děkuji za příjemné a inspirativní zasvěcení do problematiky procesů. Díky kurzu jsem si nejen já, ale také moji kolegové uvědomili, že jsme začali s procesy doslova za 5 minut 12.

Na mojí pozici se s procesy setkávám nejčastěji jako vlastník - tvůrce. Kurz mi mimo jiné poskytl i zpětnou vazbu ve dvou ohledech. Zaprvé jsme procesy spouštěli příliš brzy před odladěním, pak se muselo velmi brzy proces optimalizovat a update procesu stál obrovské množství energie. Zadruhé se k procesům neustále vracíme, což je známka, že nejsou plně automatizované a nejspíš bude třeba je trochu zjednodušit nebo si vypomoci jinak.“

Gábina Hrdina

Spolumajitelka e-shopu/ Utukutu

„Jsem vizionář a bordelář. Workshop Nebojte se procesů! mi pomohl zbavit se husí kůže ze svázanosti a naopak mne nakopl k tomu, že systematizace je vhodná. Je jasné, že to je díky tomu, že se nacházím v momentě, kdy začínám vyhodnocovat a analyzovat a potřebuji se posunout dál. Tuto činnost vnímám jako potřebu a dnešní 3 hodiny mi v tom pomohly.

Veronika Pačesová

Ředitelka a metodička / Respondeo z. s.

„Skvělý náhled do procesů, který mi umožnil pohlédnout na procesy z pohledu zapojených lidí a uvědomit si i jejich úhel pohledu. Kurz byl systematický, info strukturované s příklady, obrázky, prostorem pro dotazy. Lektorka je super profík, který ví, o čem mluví :-)

Lukáš Novotný

Dodo Czech s. r. o.

„Na kurzu se mi líbily praktické ukázky, práce s reálnými situacemi. Lektorka dokázala na otázky rychle reagovat. Jsou vidět zkušenosti. Lidský přístup byl pro mě důležitý.

Klára Mlýnková

Founder/Project manager / Nadační fond Lepší senior

Děkujeme za výborný kurz s praktickými tipy na zavádění procesů. Je mi to jasnější, teď se do toho ještě pustit!“

Pavla Ehlová

Senior Tour Guide / Northern Hikes s. r.o.

Na kurzu se mi nejvíce líbily příklady z praxe, diskuse a názorná prezentace. Regina je interaktivní, schopná pohotově reagovat na připomínky či dotazy zúčastněných. Bylo vidět, že to je člověk z praxe (X přednášky některých lektorů jako na univerzitách).“

Lucie Hladíková

Vedoucí produkce / iNET Solutions s.r.o.

Velká pomoc pro ujasnění zpracování procesů. Ujistila jsem se, že nastavování procesů dělám správně. Musím uspořádat již nastavené procesy a tím zjistit, jaké je ještě potřeba popsat a nastavit.“

Roman Loník

Project Coordinator / Jetbrains

Kurz na téma firemních procesů byl skvěle připravený, s jasnou strukturou a i když bylo téma poměrně obsáhlé, nabízel dostatek prostoru pro diskuse mezi účastníky. Kurz má svůj přínos i v případě, že se v této oblasti pohybujete.“

Ondřej Šmídek

Sales Manager / XDent

„Líbila se mi ucelená forma kurzu, perfektní moderace při oddalování se od tématu účastníky kurzu, komunikace skupiny, která otvírá myšlenky, jak postupovat s vlastními problémy.

Marek Kováč

Co-owner & Project manager / Atreo Digital, s.r.o.

„Přínosný kurz, který nenudí. Je skvělé, že jsme se sešli v menším počtu, diskuse byla osobní a přínosná.

Jan Rada

Partner & Attorney at law  / PADĚRA, RADA & PARTNEŘI s.r.o. advokátní kancelář

„Kurz na 100 % splnil má očekávání."

Jana Bělohlavová

Marketing & Event Manager / INVENTI Development s.r.o.

„Na kurzu se mi nejvíce líbil individuální přístup, praktické příklady a jednoduché vysvětlování teorie na příkladech z praxe.

Petra Květová Pšeničná

zakladatelka / Fandi mámám, účastník akcelerátoru Impact First v Impact Hub

„Líbilo se mi, že v se v rámci kurzu dostalo i na konkrétní příklady při řešení nastavování procesů. Uvítala bych ještě více času na konzultaci v rámci zadaných úkolů v jednotlivých týmech. (*pozn. lektorky - budu na to příště pamatovat:-) ) Lektorka byla výborná - milá, energická, lidská.

Lenka Vrbová

účastník akcelerátoru Impact First v Impact Hub

„Na kurzu jsem ocenila informace o zásadách poskytování zpětné vazby, komunikace v týmu a praktičnost, jak delegovat a s čím to souvisí. Některá slova a příklady byly moc z byznysu, hůř se mi to pak vztahuje na nás. Lektorka je dynamická, schopná reagovat na otázky a poradit.

Dagmar Brožová

účastník akcelerátoru Impact First v Impact Hub

„Ocenila jsem praktické rady a informace (např. zmínit, co se pvedlo na začátku porady). Lektorku hodnotím velmi pozitivně :-) Má příjemný, vstřícný a věcný přístup.

Dagmar Sedláčková

účastník akcelerátoru Impact First v Impact Hub

„Nejužitečnější bylo uvědomění si a připomenutí věcí, které jsem znala. Lektorka je sympatická, oceňuji, že byla vtipná."

Dita Niesnerová

účastník akcelerátoru Impact First v Impact Hub

„Celá přednáška byla zajímavá. Nejvíce se mi líbila počáteční interakce, zájem o to, co si chceme odnést. Lektorka byla super."

Vytvořte si webové stránky zdarma!