Reference

Ondřej Žák

Jednatel / Zakra s. r. o.

"Jakožto společnost Zakra se potýkáme s výzvami relativně rychlého růstu a s tím spojenými neutěšenými interními procesy. Proto jsme začali pátrat, jak si ulevit a našli jsme Regininy služby. Její zkušenosti a schopnost nás navigovat turbulentním obdobím, nám dost pomohly. Především pomohla uklidnit náš tým a vysvětlila jim, že výzvy spojené s růstem jsou normální, ale také nám poskytla nástroje a rady k systematizaci našich procesů. Vřele doporučujeme paní Kubcovou firmám, které hledají kombinaci odborných znalostí a lidského přístupu k řešení problémů.

Michal Polanský

Initiator and Co-Founder of Zalejme.cz and ClimaCare z.s. Assistant Professor at Mendel University in Brno

"S Reginou jsme se potkali díky Impact First accelerátoru od Impact Hubu, kde byla naší hlavní mentorkou a stala se téměř okamžitě součástí našeho core týmu. Když jsme si později měli vybrat mentora pro navazující ClimAccelerator program, byla Regina jasnou volbou. 

Jako nováčci v businessu jsme potřebovali nasát ohromné množství informací, zkrotit chaos, práci si rozdělit a prioritizovat. Nakonec toho ale bylo mnohem víc. Každý týden jsme si ze schůzky s Reginou odnesli nové myšlenky a inspiraci, jak projekt dále posouvat. A ty schůzky zůstaly inspirativní i po půl roce společného setkávání. Ne všechno jsme sice stihli hned zrealizovat, ale nastavili jsme si nástroje a procesy, které nám při realizaci i nadále pomáhají.

Myslíme si, že Regina je srdcař, který do projektu vnáší jak profesionální nadhled a zkušenosti, tak i to nadšení. Spolupráce s ní byla velmi příjemná a inspirativní.

Adam Kolář

Leader / Řemeslow

K expertní hodině:
Máte talent na to, aby se člověk cítil uvolněně (a ne hned jako hlupák). Tak nějak přirozeně a zkušeně jste vytvořila bezpečné prostředí pro otázky a domněnky. Nevěděl jsem, jak téma procesů uchopit a na konkrétních příkladech jsem si začal víc a víc představovat, jakým způsobem můžeme pojmout procesní řízení u nás v Řemeslow. Líbilo se mi, že jste i brala ohled na nás jako na publikum a cítila jste, kdy nám konkrétní příklady z praxe můžou pomoct a kdy nás už naopak přehlcují. Popravdě vždy píšu i něco, kde je prostor pro zlepšení, ale vaše hodina mi přišla opravdu plnohodnotná.:)
.

Jaroslav Raboch

Projektový a IT manažer / Benefit Management s. r. o.

Moc rád bych chtěl touto cestou pochválit Reginu za to, jak nás všechny posouvá neustále kupředu. Jsou to někdy taková malá popostrčení, jindy docela šťouchance, ale pořád je tu ten tlak na změnu a to je potřeba. Díky moc za to, že tu plníš takovou tu roli "loutkáře" na pozadí a posouváš nás tím správným směrem. Opravdu to potřebujeme.

Sandra Tomsová

Výkonná ředitelka / Kroužky o. p. s.

Každá z konzultací či spolupráce s Reginou pro mě byla vždy velkým přínosem. Velmi oceňuji její naslouchání klientovi, individuální přístup a snahu rozpoznat skutečné potřeby klienta. To je z mého pohledu pro úspěšný výsledek naprosto zásadní. Svým přístupem mě vždy dokázala díky užitečným nápadům a konstruktivním připomínkám posunout z hrubých představ k mnohem jasnějším konturám a cílům. Jsem ji vděčna za opravdový profesionální přístup a cenné rady. Spolupráci s ní jednoznačně mohu doporučit.

I když já bych prostě hlavně jen napsala, že jste PROSTĚ BOŽÍ!;-)“

MUDr. Regina Slámová

Vedoucí lékař hospice sv. Alžběty v Brně, člen pracovní skupiny / Pracovní skupina pro mobilní specializovanou paliativní péči

„Děkuji moc za moderaci - Vaše vstupy byly velmi užitečné a bez nich a Vašeho vedení by se nám nepodařilo oprostit se od pachuti z toho, co se komunikačně přihodilo... Prostě jste nám pomohla věci bez emocí pojmenovat, dotáhnout ke konstruktivnímu řešení a všichni to byli schopni přijmout.

pozn. facilitace setkání zástupců FMH, ČSPM a Paliatr Vysočina

Petr Žemlička

Spolumajitel, marketingový ředitel / Empower Supplements s. r. o.

S Reginou jsme se poprvé potkali na základě doporučení jedné kolegyně z našeho týmu (Věrko děkuji :-)). V první fázi naší spolupráce jsme za 3/4 roku zvládli díky Regině několikeré přeházení a zúžení činností jednotlivých lidí v týmu, zefektivnění procesů, nastavení hodnot, vize, poslání, delegování, zadávání úkolů, vyladění intuitivního nabírání nových lidí, identifikaci procesů a náplní práce, uvědomění si, v čem spočívá opravdová role lídra empatického, ale ne vystrašeného, vědomá práce s lidmi, těch věcí bylo mnohem více a Regina byla jedinečnou průvodkyní proměn naší firmy, celého týmu i mě samotného. Vše navíc v příjemném a inspirativním stylu, vše šlo tak nějak samozřejmě. No a jaká byla druhá fáze naší spolupráce? Ta na nás teprve čeká, protože nyní stabilizujeme vše co jsme nyní nastartovali, ale brzy budeme potřebovat opět udělat další krok do neznáma a k tomu Reginu velice rádi přizveme :-).

Vít Slezák

Founder & Director / Northern Hikes s.r.o.

Regina mi pomohla s kritickým momentem v naší firmě - reorganizací řídící struktury firmy a nastavením základních procesů. Skrze analýzu mých potíží, ze které vyplynula zahlcenost neprioritními úkoly, jsme společně nastavili delegaci směrem na nově přijaté manažery. Uvolnily se mi ruce a mohu se teď více soustředit na ty nejdůležitější otázky ve firmě a ne řešit rutinně se opakující operativu. Získal jsem ujištění, že podniknuté kroky byly správné a po několika měsících je vidět posun v efektivitě komunikace napříč firmou a v dokončených projektech díky jasné delegaci úkolů na zodpovědné osoby. Díky Regině jsem přetavil negativní pocity že "něco nefunguje" v pojmenování problému a jeho vyřešení. Oceňuji přístup přímo k věci a bez okecávaček kolem - to je cenná úspora mého času. Regina chápe, kde je potřeba vysvětlovat a kde věci rozumíte, "naladí" se na Vaši úroveň rychle a efektivně a aktivně poslouchá - analyzuje. Záznam ze schůzek je sepsán do bodů, což usnadňuje návrat k myšlenkám a jejich vykonání. Důsledný follow-up od Reginy motivuje uvést věci do chodu a ne je nechat jen na papíře. Ucelená organizace práce pak pomáhá k bezproblémové spolupráci. Velmi děkuji.

Bára Perglová

Majitelka / HNST.LY s.r.o.

„Regina nám pomáhala při plánování rozšiřování sortimentu a měla za úkol vytvořit harmonogram, aby se nám všechny značky podařilo zařadit do prodeje i zpropagovat včas v relativně krátkém časovém rozmezí. Svého úkolu se chopila skvěle. Průběžně kladla otázky, které by nám pomohly předcházet případným zádrhelům a v projektu myslela na vše. Pomohla nám uvědomit si spoustu drobností, na které obvykle zapomínáme. Úkoly řešila samostatně a zodpovědně a výstupy dodávala vždy včas. S Reginou byla spolupráce velmi příjemná po profesionální i po osobní stránce. Vždycky byla velmi pozitivní, dobře naladěná a do práce se vrhla s nadšením. Její služby mohu za sebe doporučit i malým projektům, které potřebují efektivně hospodařit s časem. Kvalitní plánování ušetří spoustu práce a starostí!“

Pavla Široká

Výživová poradkyně, lektorka / ProVeg International

"S rozrůstajícím projekty a týmem přichází na řadu také kvalitní plánování. Proto jsem Reginu požádala o konzultace, jak co nejlépe uchopit mé plánování. Potřebovala jsem vidět jak pracují velké týmy. Díky třem konzultacím s Reginou se nám povedlo přijít na to, co mi v plánování chybí a společně s kolegy a vedením jsme zavedli tzv. plánování kapacit, chytrou tabulku, která mi pomáhá odhadovat moji vytíženost nejen v mých projektech, ale také podchytí, v kterých měsících jsem vytížená díky projektům, na kterých se jen podílím.

Ivana Bednářová

Marketingová specialistka

"Regina je příkladem zodpovědného manažera, který umí lidi vést a dát jejich práci smysl. Umí je motivovat i inspirovat. V době, kdy byla Regina má nadřízená, jsem se na ni mohla kdykoliv obrátit a její rady byly vždy přínosné. Díky ní vím, že manažer nemusí být jen ten, který "hází" svou odpovědnost na druhé, ale naopak ten, který vkládá do lidí důvěru. Dokázala se zorientovat v různých typech problémů a situací a významně přispívala k jejich řešení.

Když jsem se zasekla na projektu a nevěděla jsem, jak dál, navrhla strategii a pak mi trpělivě pomáhala s jednotlivými kroky. V oblastech, ve kterých mi chyběl potřebný nadhled, dokázala najít jednoduché a efektivní řešení. S Reginou byla skvělá domluva a její osobnost a styl práce mi byl velmi blízký. Ukázala mi, že práce nerovná se workoholismus, ale je o efektivních úkolech, které člověka posouvají dál, aniž by skončil se syndromem vyhoření."

Vytvořte si webové stránky zdarma!