Reference

Bára Perglová

Majitelka / HNST.LY s.r.o.

„Regina nám pomáhala při plánování rozšiřování sortimentu a měla za úkol vytvořit harmonogram, aby se nám všechny značky podařilo zařadit do prodeje i zpropagovat včas v relativně krátkém časovém rozmezí. Svého úkolu se chopila skvěle. Průběžně kladla otázky, které by nám pomohly předcházet případným zádrhelům a v projektu myslela na vše. Pomohla nám uvědomit si spoustu drobností, na které obvykle zapomínáme. Úkoly řešila samostatně a zodpovědně a výstupy dodávala vždy včas. S Reginou byla spolupráce velmi příjemná po profesionální i po osobní stránce. Vždycky byla velmi pozitivní, dobře naladěná a do práce se vrhla s nadšením. Její služby mohu za sebe doporučit i malým projektům, které potřebují efektivně hospodařit s časem. Kvalitní plánování ušetří spoustu práce a starostí!“

Ivana Bednářová

Marketingová specialistka

"Regina je příkladem zodpovědného manažera, který umí lidi vést a dát jejich práci smysl. Umí je motivovat i inspirovat. V době, kdy byla Regina má nadřízená, jsem se na ni mohla kdykoliv obrátit a její rady byly vždy přínosné. Díky ní vím, že manažer nemusí být jen ten, který "hází" svou odpovědnost na druhé, ale naopak ten, který vkládá do lidí důvěru. Dokázala se zorientovat v různých typech problémů a situací a významně přispívala k jejich řešení.

Když jsem se zasekla na projektu a nevěděla jsem, jak dál, navrhla strategii a pak mi trpělivě pomáhala s jednotlivými kroky. V oblastech, ve kterých mi chyběl potřebný nadhled, dokázala najít jednoduché a efektivní řešení. S Reginou byla skvělá domluva a její osobnost a styl práce mi byl velmi blízký. Ukázala mi, že práce nerovná se workoholismus, ale je o efektivních úkolech, které člověka posouvají dál, aniž by skončil se syndromem vyhoření."