Proč má smysl se řízením procesů
a projektů ve Vaší firmě zabývat?

Nefunkční, nabobtnalé nebo naopak chybějící procesy firmu zbytečně brzdí v rozvoji, protože se zdržují 80 % nepodstatných věcí a uniká jim těch 20 % podstatných, které firmu posouvají dál. Stejně tak špatné řízení projektů vede k plýtvání časem, peněz, energií a nadšení lidí.

Nebojte se procesů. Udělejte si z nich Vašeho nejlepšího spojence.

Efektivní projektové řízení jde ruku v ruce s dobře nastavenými a hlavně funkčními procesy, ať už jim budeme říkat postupy, návody, manuály či směrnice, a řízením firmy jako takové.
A proto obě oblasti vhodně kombinuji a pomáhám najít a zaměřit se vždy na okruh, který potřebuje péči nejvíce.

Malé a střední firmy, ale i rychle rostoucí start upy jsou mojí srdeční záležitostí.

Nejčastěji se v pasti zmateného řízení ocitnou firmy, které se náhle rychle rozrostly nebo je čekají větší a náročnější projekty. To je důvod, proč pomáhám majitelům a manažerům malých a středních firem, ale i start upů zorganizovat si práci, čas i zaměstnance tak, aby byli výkonní a přitom jim zbývalo dost času i na osobní život.

Učím je nastavit si řízení projektů podle konkrétních potřeb jejich firmy vždy s cílem mít, co nejefektivnější tým lidí, co nejkvalitnější výstupy a projekty dokončené včas a ve stanoveném rozpočtu.

Na situaci a problémy ve firmách pohlížím vždy komplexně a jdu do hloubky.

Nemám ráda polovičatá a povrchní řešení, která většinou nemají dlouhou životnost, i když se tváří sympaticky jednoduše. Díky odstupu mám možnost vidět věci s nadhledem a objektivně. Díky zkušenostem a selskému rozumu dokážu vidět i "za roh".

Můj cíl je vždy jen jeden - nejlepší možný výsledek vzájemné spolupráce a spokojený klient.

To nejcennější, co firma má, jsou její lidé.

Vytvořením silných základů a stabilního prostředí ve firmě získáte Vy i Vaši kolegové jistotu, že nic nebudete dělat zbytečně, a všechno, pro co se rozhodnete, Vám bude dávat smysl.
A najednou zjistíte, že se úspěšně posouváte blíž ke svému snu - cíli a s Vámi jdou Vaši kreativní a samostatní lidé, kteří jsou hrdí na to, že pracují právě ve Vaší firmě.

Už Vám to dává smysl a máte chuť začít pracovat na změnách, které Vás vyšlou mezi dynamické, inovativní a produktivní firmy?

Vytvořte si webové stránky zdarma!